fbpx

Телефоны: +38 (067) 404 56 75, +38 (093) 115 32 16  

E-mail: info@trip2dream.com.ua

В УКРАЇНІ НОВІ ПРАВИЛА АВІАПЕРЕВЕЗЕНЬ: ЩО ЗМІНИЛОСЬ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ

З березня 2019 року в Україні набрали чинності нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу, затверджені Державною авіаційною службою.

Про це повідомляє Аvianews.

Повідомляється, що згідно з новими правилами, одним з основних нововведень документа стала відмова від обов’язкової безкоштовної норми багажу. Фактично, Державіаслужба узаконила сформоване статус-кво, коли авіакомпанії продавали квитки з України за безбагажними тарифами.

У новій редакції правил вказана плата за реєстрацію в аеропорту, яка вже не один рік стягувалася деякими авіакомпаніями.

Новими правилами передбачено зміну часу закінчення реєстрації і посадки у літак. Якщо старі правила зобов’язували авіаперевізників закривати стійки реєстрації не раніше 40 хвилин до вильоту, а виходи на посадку – не раніше 10 хвилин до вильоту, то тепер ці терміни встановлені як 45 хвилин і 15 хвилин відповідно.

Також  повідомляється, що з правил прибрали вимога про обов’язкове безкоштовне надання всім пасажирам прохолодних напоїв. Тепер пасажир може розраховувати тільки на воду по запиту.

У розділі про класи обслуговування в перелік доданий перший клас. Також Служба прибрала мінімальну норму відстані між кріслами. Зокрема, якщо раніше авіаперевізники повинні були встановлювати сидіння з кроком не менше 31 дюйм в бізнес і преміум-класі і не менше 29 дюймів в економ-класі, тепер ця норма не закріплена законодавчо і залишена на розсуд авіакомпанії.

Раніше повідомлялося, що з початку березня угорський лоукостер Wizz Air запустив три нових авіарейси з Києва до німецького Бремена, данського Біллунна та латвійської Риги, а також зі Львова до данської столиці Копенгагена.

Також слідкуйте за “Trip2Dream” у Facebook та Instagram.